Masopust ve školce

IMG_8332

Masopustního průvodu s prvním stupněm se zúčastnila také naše školka. Kromě toho, že děti oblažily svými maskami spoluobčany ve vsi, následoval odpolední program přímo ve školce. Nejprve se děti představili svým rodičům a následoval masopustní trh. Rodiče a zúčastnění si mohli zakoupit masoupustní koláče a lívance, které připravily samotné děti.Vše se výborně vydařilo k naprosté spokojenosti všech.

IMG_8209 IMG_8246 IMG_8245 IMG_8282 IMG_8314 IMG_8344 IMG_8332 IMG_8351

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


3 − jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>