MASOPUST

Rok běží, nedávno jsme uklidili vánoční výzdobu, už máme za sebou každoroční masopustní průvod, Popeleční středu a zanedlouho nás čekají Velikonoce.
Masopust proběhl letos na naší škole podobně jako v minulých letech. Žáci i vyučující 1. – 4. třídy si připravili tradiční masky a veselé kostýmy. Společně jsme pak všichni, za zpěvu písní, prošli kolem budovy 2. stupně, pozdravili jsme naše starší kamarády i jejich pedagogy a odebrali  jsme se do vsi, k mateřské škole. Děti z MŠ už nám vyrazily naproti, připojily se k nám a společně jsme pak navštívili několik domácností, kde jsme obyvatelům zazpívali a popřáli všechno dobré v tomto roce. Bylo to milé setkání jako vždy a už se zase těšíme na další rok, až si masopust zopakujeme.
Mgr. Jana Prokešová