MAPÁCKÁ PUTOVNÍ KNIHOVNA

Projektovy_panel_MAP_II_DC

V úterý 1. 12. 2020 se na naší škole konala literární beseda s lektorkou vzdělávacích aktivit projektu MAP II pro SO ORP Děčín a knihovnicí Městské knihovny Děčín p. Kubšovou. Touto besedou skončily tzv. Čtenářské dílny 9. ročníku. Deváťáci si během prvního čtvrtletí školního roku vypůjčili v děčínské knihovně knížku Chlapec v pruhovaném pyžamu, která je součástí nabídky „MAPácké putovní knihovny“. Během distanční výuky knížku dočetli a v úterý si o ní s paní lektorkou povídali. Celá akce se konala v rámci naplňování cíle MAP: Rozvoj matematické a čtenářské gramotnosti žáků na základních školách.

Realizátorům projektu MAP II po SO ORP Děčín – zástupcům organizace MAS Labské skály, z.s. tímto děkujeme za možnost vypůjčit si titul pro všechny žáky ročníku.

Mgr. M. Petrášková, vyučující  ČJ9

Plakat_ZS a MS Markvartice

1

2

3

4

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


tři × 5 =