LIBVERDA

Třetí pátek v září vždy znamená jediné : jedeme na Libverdu! Střední zemědělská škola opět přichystala výstavu, kde jsme užitečně strávili dopoledne. Viděli jsme nová zvířata, i když ovce letos chyběly. Strojů bylo více než před rokem a stánků také. Potkali jsme spoustu bývalých žáků naší školy a viděli mnoho známých tváří. Opět jsme navštívili park a botanickou zahradu, nechyběly ani rybičky, které letos naštěstí nikdo neochutnával. Též živá zvířena nebyla předmětem zájmu nakupujících žáků. Po extrémních letech kohoutů a morčat letos v nákupním žebříčku suverénně vedly kaktusy. Jinak je nutno připomenout, že klobásy podražily o deset korun! Ti, kdo nezůstávali na místě, vraceli se do Markvartic vlakem bez kolejí. Prostě byla výluka a tak se jelo autobusem.

Vyhotovené pracovní listy budou vyhodnoceny a poslouží pro doplnění klasifikace v jednotlivých předmětech.

IMG_0360 IMG_0354 IMG_0344 IMG_0346 IMG_0366 IMG_0395 IMG_0431