KOTVA – turnaj v pinčesu

Ve čtvrtek 19.2. 2015 uspořádal klub KOTVA za podpory obecního úřadu ve sportovní hale celodenní turnaj ve stolním tenise. Zúčastnilo se 32 dětí od 3. do 9. třídy, které se utkaly ve čtyřech samostatných kategoriích. Odpoledne si ping pong přišlo zahrát a změřit své síly 12 zájemců ve věkové kategorii od 16ti let.

Vzájemná zápolení skončila takto:

  1. kategorie 3.-4. ročník:
  2. Miroslav Huček, 2. Filip Komárek, 3. Jan Kubeš
  3. kategorie 5.-6. ročník:
  4. Agatha Komárková, 2. Pavel Černý, 3. Petr Havlíček
  5. kategorie 7. ročník
  6. Tomáš Matějček, Martin Hunčovský, Adam Kreuziger
  7. kategorie 8.-9. ročník
  8. Milan Brokeš, 2. Ladislav Lein, 3. Josef Soustružník

Děkujeme všem organizátorům i  účastníkům a těšíme se na další ročník tohoto klání.DSC_017219

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ šest = 13

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>