KOSTEL V KOSTELE

Protože žáci naší školy vytvořili u příležitosti znovuvysvěcení kostela sv.Martina spoustu krásných výtvarných prací, přišlo nám líto, že bychom je už měli uklidit do krabic, polic a skříní v kabinetech. Zrodila se proto myšlenka, že ty nejpodařenější práce ještě neuklidíme a nezaložíme, ale naopak je vystavíme na místě, které se k tomu bude hodit asi nejvíce ze všech. V samotném kostele. A tak už na svátek
sv. Martina se mohou návštěvníci kostela potěšit, mimo jiné, i výtvory našich šikovných žáků.

Tak pokud při akci „Po stopách sv.Martina“ doputujete až ke kostelu, přijďte se také podívat. Určitě nebudete litovat.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


× 5 = patnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>