JEŽÍŠEK V DOMOVĚ SENIORŮ

Akce 1. stupně „Ježíšek v Domově seniorů“ proběhla dne 13. 12. 2019 v Děčíně na Kamenické ulici. Všichni žáci na prvním stupni a 8. třída vytvořili pro seniory mnoho krásných dárečků a napekli perníčky. Ty pak po vystoupení s vánočními koledami, písněmi a básničkami předali babičkám a dědečkům s přáním krásných Vánoc a šťastného nového roku.

Tímto bych i vám ráda popřála za celou naši školu nádherné vánoční svátky a mnoho štěstí do nového roku 2020.

Bc. J. Křovinová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ osm = 11

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat