JARNÍ OFFLINE DETOX PRO II. STUPEŇ

Milí žáci 6. až 9. třídy,
v rámci zpestření distanční výuky proběhne v týdnu 29. 3. – 2. 4. projekt Jarní offline detox. Jeho cílem je odpočinek od využívání veškerých technologií.

Proto od pondělí do středy nebude probíhat online výuka ani zadávání úkolů ve Škole online. Na čtvrtek a pátek (i následující pondělí) připadají velikonoční prázdniny. Vaším úkolem bude vypracovat připravené úkoly. Měly by vám k tomu stačit tužka, papír a chuť zkusit jinou formu výuky.
Řešení vypracovávejte přímo do zaslaného dokumentu, popř. na samostatný další papír. Vše vložte do přiložené obálky, nalepte známku, nadepište adresu školy:
ZŠ a MŠ Markvartice
Markvartice 197
407 42 Markvartice
Zalepenou obálku vhoďte do poštovní schránky nebo zaneste na poštu, a to nejdéle do středy 7. 4. 2021 tak, abychom úkoly mohli zhodnotit a nejpozději v pátek 9. 4. uložit jejich hodnocení do klasifikace.
Věříme, že vás změna aktivit potěší. Přejeme vám mnoho zdaru při práci a pohodově prožité velikonoční prázdniny.
Za pedagogický sbor ZŠ Markvartice

Mgr. Martin Drahoš, zástupce ředitele školy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


8 × = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat