HRAVĚ O PREVENCI PODRUHÉ

V polovině dubna k nám do školy podruhé zavítaly lektorky ze Státního zdravotnického ústavu z Ústí nad Labem. Tentokrát si děti z prvního stupně zopakovaly správné hygienické návyky a putovaly za zdravím. Chlapci z druhého stupně bojovali s nástrahami internetu a dívky se učily, jak zvládnout dospívání a mít své tělo ráda. Potěšilo mě, že lektorky si děti chválily, jak za znalosti, tak za kázeň a aktivitu. Naopak děti byly spokojené s programem, pracovaly se zájmem a každý si odnesl malý dárek.

Mgr. L. Šikýřová, školní metodik prevence