HRAČKA PRO KAMARÁDA

Vzhledem k situaci, která je nyní v naší škole na denním pořádku, kdy se děti malé i velké zajímají o dění na Ukrajině a vyjadřují emotivně touhu zapojit se také do pomoci uprchlíkům, vyhlašuje naše škola, pod organizačním vedením pedagogů 1. stupně školy, akci – HRAČKA PRO KAMARÁDA.
Cílem této akce je uspokojit empatické zájemce z dětských řad, podtrhnout tento výchovný moment a udělat tím alespoň malou radost ukrajinským dětem, které se tak nečekaně ocitly daleko od domova a od svých blízkých.
V pondělí 7.3. bude vše prodiskutováno třídními učiteli ve třídách a následně mohou děti začít nosit hračky, které vyberou ve svých pokojíčcích, skříňkách, boxech… u sebe doma, aby je poslaly pro radost dětem z válčící Ukrajiny, ubytovaným nyní v našem okolí.
 Vybírání hraček bude probíhat v budově 1.stupně školy od 7 do13 hodin ve dnech 7.-11.3., tedy v příštím týdnu. V pátek budou odvezeny na blízké místo určení ke koordinátorům pomoci uprchlíkům.
Jsme si vědomi, že zájem o darování hraček bude obrovský, a protože se z budovy 1.stupně nemůže stát skladiště hraček, prosíme tedy důrazně, aby každé dítě, které se pro dar rozhodne, přineslo opravdu pouze jednu hračku v dobrém stavu!
Celá akce je založena na naprosté dobrovolnosti!
Předem všem patří velký dík za sounáležitost a podporu dobré věci 🙂
JP

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


pět × = 10