DEVÍTKA V PRAZE

Deváťáci si prohlédli nově zrekonstruované Národní muzeum. Vše bylo krásné a nablýskané. Výstava k výročí republiky velmi splendidní. Courání po Václaváku a procházka korunovační cestou až na Hrad -vše zajímavé. Na Hradě mnoho z nás bzučelo v bezpečnostních rámech, ale policejní a vojenská security byly shovívavé. Staroměstské náměstí a okolí bylo též poutavé. Cesta vlakem nadmíru příjemná. Bylo to velmi fajn.

Fotky z akce máme tady http://zsamsmarkvartice.cz/devitka-v-praze-2/

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 + = osm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>