DEVÍTKA V AKCI

V průběhu prosince měli žáci 9. ročníku napilno. Kromě přípravy mikulášské nadílky navštívili Střední zdravotnickou školu. V rámci Projektového půldne si připomněli pravidla zdravého životního stylu, změřili si tlak, procento tělesného tuku.  Nejvíce překvapeni byli z možnosti vyzkoušet si masáž srdce na figuríně s tím, že počítač vyhodnotil, zda by pacienta dokázali zachránit.

Dalším zážitkem byla návštěva děčínského divadla. Představení Bez keců a bez autorit bylo slovy žáků „hustý, drsný, ale ze života“. Někteří se v hlavních hrdinech trochu poznali, někteří věděli, že se v nich poznat nechtějí. Každopádně nikdo nelitoval, že představení navštívil.  Odlehčení jsme si poté dopřáli na bowlingu, který jsme si nadělili jako vánoční dárek.