DEVÍTKA V AKCI

V průběhu prosince měli žáci 9. ročníku napilno. Kromě přípravy mikulášské nadílky navštívili Střední zdravotnickou školu. V rámci Projektového půldne si připomněli pravidla zdravého životního stylu, změřili si tlak, procento tělesného tuku.  Nejvíce překvapeni byli z možnosti vyzkoušet si masáž srdce na figuríně s tím, že počítač vyhodnotil, zda by pacienta dokázali zachránit.

Dalším zážitkem byla návštěva děčínského divadla. Představení Bez keců a bez autorit bylo slovy žáků „hustý, drsný, ale ze života“. Někteří se v hlavních hrdinech trochu poznali, někteří věděli, že se v nich poznat nechtějí. Každopádně nikdo nelitoval, že představení navštívil.  Odlehčení jsme si poté dopřáli na bowlingu, který jsme si nadělili jako vánoční dárek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


− dva = 7