Dětské hřiště

Obec se snaží získat dotaci na vybudování dětského hřiště s mnoha herními prvky, které by sloužilo volnočasovým aktivitám dětí, družině i výuce žáků. K podání žádosti a projektu je také dobré připojit názory a návrhy těch, kterým má hřiště sloužit. Proto obec oslovila naši školu, aby se žáci do přípravy projektu zapojili.

Páťáci při tvorbě modelu hřiště

Zadání „Moje hřiště snů“ přijali žáci s nadšením a s chutí se postili do díla. Zapojily se všechny ročníky. Dané téma se však nezpracovávalo pouze výtvarně, ale i literárně. Vznikla tak vskutku pozoruhodná díla, na která jsme pyšní a doufáme, že se se stejným hodnocením setkají i na Krajském úřadě v Ústí nad Labem u hodnotící komise.

Mgr. Zdeňka Fliegerová