DEN ZEMĚ

Protože vedeme naše žáky k ochraně životního prostředí minimálně tím, že třídíme odpad, není divu, že se každý rok také zapojujeme do oslav Dne Země nějakým chvályhodným počinem ve prospěch naší planety, byť by to byl jenom úklid drobných odpadků. Letos jsme uklízeli okolí školy, sbírali jsme vše, co do přírody nepatří , hrabali jsme posečenou trávu, zametali staré listí a neustále jsme si u toho zdůrazňovali, jak je velmi potřebné naši Zemi udržovat v pořádku. Tak snad jsme tím málem přispěli k dobré věci a naší matičce Zemi se alespoň trošičku ulevilo.

Mgr. Jana Prokešová

S tím, jak žáci 1. stupně zvelebovali okolí školy a slavili tak Den Země, se můžete seznámit ve fotogalerii http://zsamsmarkvartice.cz/den-zeme/

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


6 − pět =