Bolívie

IMG_0069

Ing. Libor Kunte Ph.D., takto ředitel Libverdy, s níž máme úzké vztahy, navštívil naši sedmou třídu. Protože je známým světoběžníkem, vyprávěl našim dětem o jihoamerické Bolívii, tedy o zemi, kterou navštívil za účelem studia chlupatých a ostnatých kaktusů. Přednáška měla úspěch a sedmáci žadoní, aby nám doktor Kunte opět přišel povídat o exotických krajích. Podle předběžného slibu Ing. Kunteho, bychom se na jaře mohli prostřednictvím jeho vyprávění podívat na Kubu.

Ck

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

 1. Hynek Tomsa starší napsal:

  Pan Ing. Kunte je výborný člověk. Nebylo by možné jeho povídání nahrát a dát k dispozici všem zájemcům? Děkuji za pokus.

  Hynek Tomsa

  • editor napsal:

   Dobrý den. Přednáška, na kterou reagujete, je již staršího data. S Dr. Kuntem máme dohodnuté další. V lednu bude mít přednášku pro zájemce z obce o jeho návštěvě Brazílie. Dohodnu s ním případný záznam a jeho zveřejnění.
   P. Culek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


2 + = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>